Estonian

Poksitoodete tarnija on tootja ja eksportija tippkvaliteediga poksivarustus, poksikindad, kätekangad, võitluskunstide varustus, võitluskunstide vormiriietus, löögikaitse, MMA lühikesed püksid, karate sõrmed, fitness-seadmed, MMA-seadmed jne. kulla tarnijaga liitumise aasta. Meie tootevaliku, hea kvaliteediga ja konkurentsivõimeliste hindade valik on teinud meist ühe Pakistani usaldusväärse ettevõtte. Kõik see juhtus tänu kõrgele professionaalsele meeskonnale, kes töötab kõikides Boxing Products tarnijate osakondades ning seetõttu on meil tihedad koostöösuhted meie välismaiste klientidega üle maailma, et mõista ja täita oma vajadusi / nõudeid iga päev ja igal ajal.
Poksitoodete tarnija on alati teretulnud kohandama meie tooteliike, materjali mis tahes nõutava logo või kaubamärgiga. Me tervitame ka ostjaid / importijaid, kes soovivad toota meie enda disaini / stiile erinevatest toodetest.

Tootmiseks kasutatav materjal on kliendi nõudmistest lähtuvalt parima kvaliteediga ning need esemed müüvad hästi, meie töömeister Ship on suurepärane, mida kontrollitakse range tootmisjärelevalve all. Keskendume saadetise kiirele ja ajakavale tarnimisele, et vältida igasuguseid viivitusi saadetises.

Meie neljal peamisel tooteliinil on neile suur sügavus, mida on lihtne näha meie online-kataloogi kaudu.

Poksivarustus: - poksikindad, kottkindad, koti sõrmed, mulgustussid, fookusrihmad, mulgustuskotid, kiirpallid, peakaitsjad, rindkere valvurid, kubeme piirded, poksisõidud, pokssärgid, säärekaitsjad ja Muay Thai lühikesed püksid.

MMA varustus: - võitluskunstide vormiriietus, lööve valvur ja paagilauad, MMA lühikesed püksid, Kick poksist püksid, MMA paeluvad kindad, Tai padjad, Vale Tudo lühikesed püksid, Kick Shields, Karate sõrmed, Karate rihmad, MMA Spats ja kaitsed.

Fitness Wear: - Jooga säärised, tihendid, spordi rinnahoidja, singlett, varrukad.

Lisatarvikud: - hüppenöörid, suusekaitsmed, käeümbrised, võitluskunstide vööd, elastsed kaitsed ja võtmehoidjad.

Kui teil on küsimusi meie praeguse tootesarja kohta või teil on uusi tooteid, mida soovite arendada, palun võtke meiega ühendust. Võimaluse korral püüame oma parima, et oma äri teenida.

Lisateabe saamiseks külastage meie kodulehte http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.