Czech

Boxerské produkty dodavatele je výrobcem a vývozcem špičkové vybavení boxu, boxerské rukavice, ruční zábaly, vybavení bojových umění, uniformy bojových umění, vyrážka stráž, MMA šortky, karate pánve, fitness zařízení, MMA vybavení a atd. S jeho 10. úspěšné rok členství dodavatele zlaté alibaby. Rozsah naší produktové řady, kvalitní a konkurenceschopné ceny z nás činí jednou ze spolehlivých společností svého druhu v Pákistánu. To vše se dělo kvůli vysoce profesionálním týmovým týmům ve všech odděleních dodavatele boxerských produktů a proto máme úzké vztahy s našimi zahraničními klienty po celém světě, abychom pochopili a plně plnili své potřeby / požadavky kdykoli a kdykoliv.
Dodavatel boxerských produktů vždy uvítá přizpůsobení stylů našich výrobků, materiál s požadovaným logem nebo značkou. Vítáme také kupující / dovozce, kteří chtějí vyrábět vlastní design firmy / styly různých produktů od nás.

Materiál použitý pro výrobu je nejvyšší kvality podle požadavků zákazníků a tyto položky se prodávají dobře, náš pracovník Ship je vynikající, který je řízen pod přísným dohledem ve všech fázích výroby. Zaměřujeme se na rychlé a plánované doručení zásilky, abychom zabránili jakémukoli zpoždění při přepravě.

Naše čtyři hlavní produktové řady mají pro ně velkou hloubku, kterou lze snadno prohlédnout v našem on-line katalogu.

Boxerské vybavení: - Boxerské rukavice, Rukavice na rukavice, Rukavice na rukavice, Vycpávkové rukavice, Zaostřovací rukavice, Děrovací vaky, Rychle míče, Chrániče hrudníku, Strážní hrudník, Strážní válečníci, Boxerský obuv, Boxerské šortky, Shin Guards a Muay Thai Shorts.

MMA vybavení: - Uniformy bojových umění, Šortky MMA, Šortky MMA, Kick Boxerské kalhoty, MMA rukavice, Thajské podložky, Šortky Vale Tudo, Kick štíty, Karate Mitts, Karate Belts, MMA Spats a Protections.

Fitness oblečení: - Jóga leggings, kompresní košile, sportovní podprsenka, singlet, rukávy.

Příslušenství: - Jump Lane, Mouth Guards, Ruční zábaly, pásy bojových umění, elastické chrániče a klíčenky.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně naší aktuální produktové řady nebo máte nové produkty, které byste chtěli vyvíjet, neváhejte nás kontaktovat. Vzhledem k příležitosti se budeme snažit vydělat své podnikání.

Další informace naleznete na našich webových stránkách http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.