Latvian

Boksa izstrādājumu piegādātājs ir augstākās kvalitātes boksa aprīkojuma, boksa cimdu, roku iesaiņojumu, cīņas mākslas aprīkojuma, cīņas mākslas uniformu, izsitumu apsardzes, MMA šorti, karatē kostīmu, fitnesa aprīkojuma, MMA iekārtu un tā ražotāja un eksportētāja. zelta piegādātāja dalības gads. Mūsu produktu līnijas klāsts, laba kvalitāte un konkurētspējīgas cenas ir kļuvušas par vienu no uzticamiem šāda veida uzņēmumiem Pakistānā. Tas viss ir noticis, pateicoties ļoti profesionālai komandai, kas strādā visās Boxing Products piegādātāju nodaļās, un tāpēc mums ir ciešas sadarbības attiecības ar mūsu ārvalstu klientiem visā pasaulē, lai saprastu un pilnībā aizpildītu savas vajadzības / prasības jebkurā dienā un jebkurā laikā.
Boksa produktu piegādātājs vienmēr laipni lūdzam pielāgot mūsu produktu stilus, materiālus ar jebkuru pieprasīto logotipu vai zīmolu. Mēs arī atzinīgi vērtējam pircējus / importētājus, kuri vēlas ražot savu uzņēmuma dizainu / stilu no dažādiem produktiem.

Ražošanai izmantotais materiāls ir visaugstākās kvalitātes saskaņā ar klientu prasībām, un šie priekšmeti labi pārdod, mūsu darbinieks Ship ir lielisks, ko kontrolē stingrā uzraudzībā visos ražošanas posmos. Mēs koncentrējamies uz ātru un ieplānotu sūtījuma piegādi, lai izvairītos no jebkādiem kavējumiem sūtīšanas procesā.

Mūsu četrām galvenajām produktu līnijām tās ir ļoti dziļas, un tās var viegli redzēt, izmantojot mūsu tiešsaistes katalogu.

Boksa aprīkojums: - boksa cimdi, somas cimdi, maisiņi, štancēšanas dūraiņi, fokusēšanas dūraiņi, štancēšanas somas, ātruma bumbas, galvas aizsargi, krūšu apsargi, cirksmes aizsargi, boksa nēsā, boksa šorti, spīduma aizsargi un muay taju šorti.

MMA aprīkojums: - Martial Arts Uniforms, Rash Guard & Tank Tops, MMA šorti, Kick Boxing bikses, MMA Grappling cimdi, Thai Pads, Vale Tudo šorti, Kick Shields, Karate mitts, Karate Belt, MMA Spats un Protections.

Fitnesa apģērbs: - jogas stulpiņi, kompresijas krekli, sporta krūšturis, singls, piedurknes.

Piederumi: - lecamauklas, mutes aizsargi, roku iesaiņojumi, cīņas mākslas jostas, elastīgas aizsargierīces un atslēgu piekariņi.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu pašreizējo produktu līniju vai jums ir jauni produkti, kurus vēlaties attīstīt, lūdzu, sazinieties ar mums. Ņemot vērā iespēju, mēs centīsimies visu iespējamo, lai nopelnītu jūsu uzņēmumu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.