Lithuanian

Bokso produktų tiekėjas yra aukščiausios kokybės bokso įrangos, bokso pirštinių, rankų apvyniojimo, kovos menų įrangos, kovos menų uniformų, bėrimų apsaugos, MMA šortų, karatės kepimo, fitneso įrangos, MMA įrangos ir pan. Gamintojas ir eksportuotojas. alibaba aukso tiekėjo narystės metai. Mūsų produktų linijos, geros kokybės ir konkurencingų kainų asortimentas tapo viena iš patikimų tokio pobūdžio kompanijų Pakistane. Visa tai atsitiko dėl to, kad profesionali komanda dirba visuose bokso produktų tiekėjų skyriuose ir todėl mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų užsienio klientais visame pasaulyje, kad suprastume ir užpildytume jų poreikius / reikalavimus bet kurią dieną ir bet kuriuo metu.
Bokso produktų tiekėjas visada kviečia pritaikyti mūsų gaminių stilių, medžiagą su bet kokiu reikiamu logotipu ar prekės ženklu. Mes taip pat sveikiname pirkėjus / importuotojus, kurie nori gaminti savo kompanijos dizainą / stilių iš skirtingų produktų iš mūsų.

Gamybai naudojama medžiaga yra aukščiausios kokybės, atsižvelgiant į klientų poreikius, ir šie daiktai parduodami gerai, mūsų darbininkas „Ship“ yra puikus, kuris yra kontroliuojamas griežtai prižiūrint visais gamybos etapais. Mes sutelkiame dėmesį į greitą ir suplanuotą pristatymo pristatymą, kad būtų išvengta bet kokio vėlavimo vežimo procese.

Mūsų keturios pagrindinės produktų linijos turi didelį gylį, kurį galima lengvai pamatyti per mūsų internetinį katalogą.

Bokso įranga: - bokso pirštinės, maišų pirštinės, maišų pirštinės, štampavimo pirštinės, fokusavimo pirštinės, štampavimo maišeliai, greičio rutuliukai, galvos apsaugai, krūtinės sargybiniai, gervų apsaugai, bokso dėvi, bokso šortai, blauzdos apsaugai ir Muay Thai šortai.

MMA įranga: - Kovos menų uniformos, bėrimo sargybiniai ir tankai, MMA šortai, „Kick“ boksinės kelnės, MMA grappling pirštinės, tajų šluostės, „Vale Tudo“ šortai, „Kick Shields“, „Karate“ pirštinės, karatės diržai, MMA spatai ir apsaugai.

Sporto drabužiai: - Jogos antblauzdžiai, kompresiniai marškiniai, sportinės liemenėlės, singletas, rankovės.

Priedai: - šokinėjimo lynai, burnos apsauga, rankų apvyniojimas, kovos menų diržai, elastinės apsaugos priemonės ir raktų pakabukai.

Jei turite klausimų apie mūsų dabartinę produktų liniją arba turite naujų produktų, kuriuos norėtumėte sukurti, prašome susisiekti su mumis. Atsižvelgdami į galimybę, mes stengsimės, kad uždirbtume savo verslą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.