Macedonian

Boxing Products Supplier е производител и извозник на боксерска опрема за боксерска опрема, боксерски ракавици, ракавици, опрема за боречки вештини, униформи за боречки вештини, изненадувачки штитници, штанови за ММА, карате митови, фитнес опрема, опрема за ММА и сл. Со 10-тата успешна година на алибаба златен снабдувач членство. Асортиманот на нашата производна линија, добар квалитет и конкурентни цени направија нас една од сигурни компании од ваков вид во Пакистан. Сето ова се случува поради високо стручни тимски работи во сите одделенија на снабдувачот на боксерски производи и затоа имаме блиски соработнички односи со нашите странски клиенти ширум светот за да ги разбереме и целосно да ги пополниме нивните потреби / барања секој ден и во секое време.
Добавувачот за боксерски производи секогаш е добредојден да ги прилагодуваме нашите стилови на производи, Материјали со секое побарано лого или бренд име. Ние, исто така, добредојде на купувачи / увозници кои сакаат да произведат дизајн на нивните компании / стилови на различни производи од нас.

Материјалот што се користи за производство е од најдобар квалитет според барањата на потрошувачите, а овие предмети добро се продаваат, нашиот работник Ship е врвен, кој се контролира под строг надзор во сите фази на производството. Ние се фокусираме на брза и закажана испорака на пратката за да се избегне какво било одложување во процесот на испорака.

Нашите четири главни производни линии имаат голема длабочина за нив, што лесно може да се види преку нашиот онлајн каталог.

Боксерска опрема: - боксерски ракавици, ракавици за торба, клопчиња за маици, штрафови за мочуриштата, моторцикли, торби за удирање, брзински топки, заглавници, ковчези, чувари, боксерски носии, боксерски шорцеви, штитници и муај тајландски шорцеви.

Опрема за МЛД: - Униформи за боречки вештини, Истрели за изненадување и резервоари, ММА шорцеви, Кик боксерски панталони, ММА Бои за гребење, Тајландски влошки, Вале Тудо шорцеви, Шкрилци, Карате ремени, Карате ремени, ММА Спатс и Заштита.

Фитнес Носете: - Јога хеланки, компресија кошули, спортски градник, синглет, ракави.

Алатки: - Скокачки јажиња, Заштитници за уста, Рачни обвивки, Ремени за боречки вештини, Еластични заштити и клучеви.

Ако имате какви било прашања за нашата актуелна производствена линија или имате нови производи кои би сакале да ги развиете, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Со оглед на можноста ние ќе се обидеме најдобро да го заработиме вашиот бизнис ..

За повеќе информации, посетете ја нашата веб-страница http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.