Persian

بوکس محصولات تولید کننده و صادر کننده از تجهیزات بوکس بالا با کیفیت بالا، دستکش بوکس، دست بند، تجهیزات جنگی هنر، لباس رزمی، گارد ریش، شورت MMA، دستکش کاراته، تجهیزات تناسب اندام، تجهیزات MMA، و غیره با 10 موفق خود را سال عضویت عضویت در طلای آلبیابا. محدوده خط تولید ما، کیفیت خوب و قیمت های رقابتی ما را یکی از شرکت های قابل اعتماد در نوع خود در پاکستان ساخته است. این همه اتفاق می افتد به این دلیل که تیم بسیار حرفه ای در تمامی بخش های تامین کننده محصولات بوکس کار می کند و به همین دلیل است که ما با مشتریان خارجی ما در سراسر جهان در ارتباط است و نیازها و نیازهای آنها را هر روز و هر زمان را کامل می کنیم.
تامین کنندگان بوکس محصولات همیشه خوش آمدید به سفارشی کردن سبک های محصول ما، مواد با هر آرم مورد نیاز و یا نام تجاری. ما همچنین به خریداران / وارد کنندگان که مایل به تولید طراحی / سبک شرکت خود را از محصولات مختلف از ما استقبال می کنیم.

مواد مورد استفاده برای تولید بهترین کیفیت را با توجه به نیاز مشتریان و این موارد به فروش می رسانند، کشتی کارگر ما فوق العاده است که تحت نظارت دقیق در تمام مراحل تولید تحت کنترل است. ما بر روی حمل و نقل سریع و برنامه ریزی شده تمرکز می کنیم تا از هر گونه تاخیر در روند حمل و نقل جلوگیری کنیم.

چهار خط تولید اصلی ما دارای عمق زیادی هستند که به راحتی از طریق فروشگاه آنلاین ما دیده می شود.

تجهیزات بوکس: - دستکش بوکس، دستکش های کیسه ای، دستکش های کیسه ای، دستکش های پانسمان، دستکش های فانتزی، کیسه های پانچ، توپ های سرعت، سر گارد، گارد محافظ، گارد محافظ، بوکس، شورت های بوکس، گارد شین و شورت های موی تای تایلندی.

MMA Equipment: - لباس های رزمی، ریش تراش ها و تانک ها، MMA شلوارک، شلوار کت و شلوار بوکس، دستکش های دستکش MMA، پد تایلندی، شورت Vale Tudo، کیت شیلد، دستمال کاراته، کمربند کاراته، محافظ MMA و محافظ.

تناسب اندام پوشیدن: - شلوار جین یوگا، پیراهن فشرده سازی، ورزشی سینه بند، منفرد، آستین.

لوازم جانبی: - طناب پرش، گارد دهان، دستگیره های دست، کمربندهای هنرهای رزمی، محافظتی الاستیک و keychains.

اگر در مورد خط محصول فعلی ما سوالی دارید یا محصولات جدیدی را که مایلید توسعه دهید، لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید. با توجه به فرصت ما تلاش خواهیم کرد تا کسب و کار خود را کسب کنیم.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.