Polish

Produkty bokserskie Dostawca jest producentem i eksporterem najwyższej jakości sprzętu bokserskiego, rękawic bokserskich, ręcznych opakowań, sprzętu do sztuk walki, mundurów sztuk walki, ochraniaczy na szczury, spodni MMA, rękawic karate, sprzętu fitness, sprzętu MMA itp. rok członkostwa dostawcy złota alibaba. Zasięg naszej linii produktów, dobra jakość i konkurencyjne ceny sprawiły, że jesteśmy jedną z wiarygodnych firm tego rodzaju w Pakistanie. Wszystko to dzieje się z powodu wysoce profesjonalnej pracy zespołowej we wszystkich działach w firmie Boxing Products Supplier i dlatego mamy ścisłą współpracę z naszymi zagranicznymi klientami na całym świecie, aby zrozumieć i wypełnić swoje potrzeby / wymagania każdego dnia i zawsze.
Produkty bokserskie Dostawca zawsze chętnie dostosuje nasze style produktów, materiały z dowolnym wymaganym logo lub marką. Zapraszamy również do kupujących / importerów, którzy chcą produkować własne projekty / style różnych produktów od nas.

Materiał użyty do produkcji jest najwyższej jakości, zgodnie z wymaganiami klientów, a te przedmioty sprzedają się dobrze, nasz robotnik Statek jest wspaniały, który jest kontrolowany pod ścisłym nadzorem na wszystkich etapach produkcji. Koncentrujemy się na szybkim i planowym dostarczeniu przesyłki, aby uniknąć opóźnień w procesie wysyłki.

Nasze cztery główne linie produktów mają dla nich wielką głębię, którą można łatwo przejrzeć w naszym internetowym katalogu.

Sprzęt bokserski: - Rękawice bokserskie, rękawice do worków, rękawice do worków, rękawice do dziurkowania, rękawice do gry w Fittona, worki treningowe, piłki prędkości, ochraniacze głowy, ochraniacze w klatce piersiowej, pachwiny, boks, koszulki bokserskie, ochraniacze goleni i spodenki Muay Thai.

Sprzęt MMA: - Mundury, Mundurki, Spodenki MMA, Spodenki MMA, Rękawice Gramplingowe MMA, Tajskie Podkładki, Spodenki Vale Tudo, Tarcze Kick, Rękawice Karate, Pasy Karate, MMA Spats and Protections.

Odzież fitness: - legginsy do jogi, koszulki kompresyjne, biustonosz sportowy, podkoszulek, rękawy.

Akcesoria: - Liny do skakania, Ochraniacze na usta, owijki ręczne, pasy sztuk walki, elastyczne osłony i breloki.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej aktualnej linii produktów lub masz nowe produkty, które chciałbyś rozwinąć, nie wahaj się z nami skontaktować. Biorąc pod uwagę okazję, postaramy się jak najlepiej zarobić na Twojej firmie ..

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.