Slovak

Boxerské výrobky Dodávateľ je výrobcom a vývozcom špičkových boxerské vybavenie, boxerské rukavice, ručné zábaly, bojové umenia vybavenie, bojové umenia uniformy, vyrážka stráž, MMA šortky, karate rukavice, fitness zariadenia, MMA zariadenia a atď s jeho 10. úspešný rok členstva dodávateľa zlata alibaba. Rozsah našej produktovej rady, dobrá kvalita a konkurencieschopné ceny nás urobili jednou zo spoľahlivých spoločností svojho druhu v Pakistane. Všetko sa to stalo vďaka vysoko profesionálnemu tímu, ktorý pracuje vo všetkých oddeleniach dodávateľa boxerských výrobkov, a preto máme úzke vzťahy spolupráce s našimi zahraničnými klientmi po celom svete, aby sme pochopili a plnili svoje potreby / požiadavky každý deň a kedykoľvek.
Dodávateľ boxerských výrobkov je vždy vítaný pri prispôsobovaní našich štýlov výrobkov, materiálu s akýmkoľvek požadovaným logom alebo značkou. Tiež vítame kupujúcich / dovozcov, ktorí chcú vyrábať vlastnú dizajn / štýly rôznych produktov od nás.

Materiál použitý na výrobu je najlepšou kvalitou podľa požiadaviek zákazníkov a tieto predmety sa predávajú dobre, naša pracovná loď je vynikajúca a je kontrolovaná pod prísnym dohľadom vo všetkých fázach výroby. Zameriavame sa na rýchle a plánované doručenie zásielky, aby sa predišlo akémukoľvek oneskoreniu v procese odosielania.

Naše štyri hlavné produktové rady majú pre nich veľkú hĺbku, ktoré je možné ľahko vidieť v našom online katalógu.

Boxingové vybavenie: - Boxerské rukavice, rukavice na batoh, rukavice na rukavice, vysekávacie rukavice, zaostrovacie rukavice, strelné tašky, rýchlosť lopty, kryty hlavy, hrudník, guľky, boxerky, boxerské šortky, Shin Guards a Muay Thai kraťasy.

MMA vybavenie: - Uniformy bojových umení, Šortky MMA, Šortky MMA, Kick boxerské nohavice, MMA Grappling rukavice, Thajské podušky, Šortky Vale Tudo, Kick Shields, Karate Mitts, Karate Belts, MMA Spats and Protections.

Fitness oblečenie: - jogové legíny, kompresné košele, športová podprsenka, singlet, rukávy.

Príslušenstvo: - Šplhacie laná, chrániče úst, ručné zábaly, pásy bojových umení, elastické chrániče a kľúčenky.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej aktuálnej produktovej rady alebo máte nové produkty, ktoré by ste chceli vyvíjať, neváhajte nás kontaktovať. Vzhľadom na príležitosť sa budeme snažiť, aby sme zarobili vaše podnikanie ..

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.