Turkish

Boks Ürünleri Tedarikçisi, en başarılı Boks Malzemeleri, Boks Eldivenleri, El Giysileri, Dövüş Sanatları Ekipmanları, Dövüş Sanatları Üniformaları, Döküntü Koruyucuları, MMA Şortları, Karate Eldiveni, Spor Aletleri, MMA Ekipmanları vb. alibaba altın tedarikçi üyeliği yılı. Ürün yelpazemiz, kaliteli ve rekabetçi fiyatlar yelpazemiz bizi Pakistan'daki türünün güvenilir şirketlerinden biri haline getirmiştir. Tüm bunlar, Boks Ürünleri Tedarikçisindeki tüm departmanlardaki profesyonel ekip çalışması nedeniyle gerçekleşti ve bu nedenle, dünyanın her yerindeki yabancı müşterilerimizle her gün ve her zaman ihtiyaçlarını / gereksinimlerini anlamak ve tam olarak doldurmak için yakın bir işbirliği ilişkimiz var.
Boks Ürünleri Tedarikçisi, ürün stillerimizi, istenen herhangi bir logo veya marka adı olan Malzemeyi özelleştirmeye her zaman memnuniyet duyar. Ayrıca bizden kendi şirketinin tasarım / stillerini farklı ürünler üretmek isteyen alıcılara / ithalatçılara hoş geldiniz.

Üretim için kullanılan malzeme, müşterilerin ihtiyacına göre en iyi kalitededir ve bu ürünler iyi satarlar, işçimiz Gemi, üretimin her aşamasında sıkı gözetim altında kontrol edilen mükemmel bir üründür. Sevkiyat işleminde herhangi bir gecikmeyi önlemek için sevkiyatın zamanında ve planlı bir şekilde yapılmasına odaklanıyoruz.

Dört ana ürün hattımız, çevrimiçi katalogumuz üzerinden kolayca görülebilen büyük derinliklere sahiptir.

Boks Aksesuarları: - Boks Eldiveni, Çanta Eldiveni, Çanta Eldiveni, Boks Eldiveni, Odak Eldiveni, Boks Torbası, Sürat Topları, Baş Muhafızları, Göğüs Koruyucuları, Kasık Koruyucuları, Boks Kıyafetleri, Boks Şortları, Shin Muhafızları ve Muay Thai Şortları.

MMA Ekipmanları: - Dövüş Sanatları Üniformaları, Döküntü Koruyucu ve Tank Üstleri, MMA Şortlar, Kick Boks Pantolonları, MMA Boğuşma Eldivenleri, Tay Pedleri, Vale Tudo Şortları, Kick Kalkanları, Karate Eldiveni, Karate Kemerleri, MMA Spats ve Korumaları.

Fitness Giyim: - Yoga tozluklar, gömlekler, spor sutyeni, atlet, kollu.

Aksesuarlar: - İp Atlama İpleri, Ağız Koruyucuları, El giydirme, Dövüş sanatları kemerleri, elastik korumalar ve anahtarlıklar.

Mevcut ürün hattımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya geliştirmek istediğiniz yeni ürünleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Fırsat göz önüne alındığında, işinizi kazanmak için elimizden geleni yapacağız ..

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin http://www.boxing-products.com

  • Copyright © 2010 Boxing Products Supplier All Rights Reserved.